Adam P. Grodecki zajmie stanowisko CTO Elite Account w Alcatel-Lucent Polska

Adam P. Grodecki będzie realizował w Alcatel-Lucent nową, dynamiczną strategię wprowadzania na lokalnym rynku najnowszych innowacji technologicznych oraz identyfikacji i realizacji potrzeb polskiego rynku na poziomie strategicznego rozwoju produktów i rozwiązań w strukturach globalnych Alcatel-Lucent.
Adam P. Grodecki posiada ponad 15 lat doświadczenia na rynku teleinformatycznym i pracował dla takich operatorów jak Charter Communications (USA), Orange Polska, Al Jeel Al Jadeed (Libia), Orange Armenia, Orange Jordan, a także dostawców takich jak Hawlett-Packard. Adam P. Grodecki przechodzi do Alcatel-Lucent z Huawei gdzie od 4 lat z sukcesem wdrażał projekty teleinformatyczne na terenie Polski, odpowiadając za jakość, wizerunek oraz stronę komercyjną oferowanych i realizowanych projektów.


 

Andrzej Dulka, Prezes Zarządu Alcatel-Lucent Polska: “Cieszę się, że Adam P. Grodecki został CTO Elite Account w Alcatel-Lucent Polska. Jego doświadczenie, znajomość rynku oraz najnowszych trendów, tak w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu, z pewnością przyniesie wiele korzyści naszym Klientom.”
Adam P. Grodecki, CTO Alcatel-Lucent Polska: “Niezwykle się cieszę, że mogłem dołączyć do zespołu Alcatel-Lucent. Praca w firmie z tak bogatą tradycją, która jednocześnie plasuje się w technologicznej czołówce zarówno lokalnej, jak i globalnej branży teleinformatycznej, to ogromny przywilej. Jako CTO będę wyznaczał nowe, strategiczne kierunki w zakresie rozwiązań technicznych oferowanych przez Alcatel-Lucent w Polsce ze szczególnym naciskiem na innowacyjność rozwiązań dla nowych projektów, które będą oparte o produkty, rozwiązania i usługi naszej firmy. Jestem przekonany, że moja wiedza i znajomość rynku zarówno w Polsce jak i w regionie pozwoli mi skutecznie działać jako CTO”.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim