Karolina Gilon w programie nowej telewizji internetowej!

Dziś kolejny odcinek wyjątkowego programu o modzie i showbiznesie GO GO Fashion to jedna ze stałych pozycji oferty programowej MNEWS.TV. Jest to autorski program rozrywkowy projektanta Jarosława Juźwina i blogera Sebastiana Kobielskiego. Nietuzinkowi gospodarze w szczerych i odważnych dyskusjach komentują nowinki ze świata mody. Przeczesują Internet w poszukiwaniu modowych absurdów, nieszablonowych osobowości i wyjątkowych newsów, które mogą wykorzystać w subiektywnym dzienniku modowym.
Gościem najbliższego odcinka będzie Karolina Gilon. Celebrytka opowie o tym co zmieniło się w jej życiu po wystąpieniu w serialu, o planach zawodowych na przyszłość oraz zdradzi kilka tajemnic z życia prywatnego. Na koniec programu prowadzący sprawdzą umiejętności aktorskie Karoliny.
Odcinek z udziałem gwiazdy pojawi się w kanale MNEWS.TV w najbliższą środę (25.02.2015) tuż po MNEWS RAPORT.

 Mnews.tv to pierwsza ogólnopolska, bezpłatna, internetowo-mobilna telewizja w streamingu live. Telewizja nadaje codziennie w godzinach od 8:30 do 20:00. Od rana w programie można znaleźć subiektywny przegląd prasy, najświeższe informacje oraz rozmowy z ekspertami z dziedziny zdrowia, mody, urody, świata biznesu, finansów i nowych technologii.
Wśród programów, które zagościły na kanale dotychczas – MNEWS RAPORT, CZAS NA PRASĘ, MNEWS GOTOWANIE, PRZEWIETRZANIE KAPELUSZA. W planach kolejne pozycje programowe.
MNews.tv należy do platformy mediowej Newsroommedia. Serwisy platformy Newsroommedia dostarczają wartościowe treści wideo tak znanym grupom mediowym, jak onet.pl, interia.pl, telewizjom regionalnym oraz portalom lifestylowym i plotkarskim.
Mnews.tv jest pełnoprawnym nadawcą, zarejestrowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Program jest skierowany do pracujących mieszkańców dużych miast, którzy preferują rozrywkę typu infotainment. Transmisję można oglądać nie tylko na ekranach komputerów, ale również na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim