NetArt Registrar sp. z o.o. rejestratorem nazw domen .de


Dzięki temu największy polski rejestrator domen – nazwa.pl – rozszerza ofertę o bezpośrednie rejestracje domen z końcówką .de. Uruchomienie rejestracji domen rozpocznie się w czwartym kwartale 2018 roku.
Grupa nazwa.pl od lat skutecznie wdraża politykę rejestracji domen bez pośredników, dbając o bezpieczeństwo danych swoich Klientów. Jako członek DENIC może bezpośrednio rejestrować domeny w kraju o jednej z najsilniejszych światowych gospodarek, która jest największym odbiorcą polskich eksporterów, a łączna wymiana handlowa między polskimi i niemieckimi firmami wyniosła 111 miliardów EURO w 2017 roku.

Warto wspomnieć, że spółka córka nazwa.pl - NetArt Registrar - już od 2009 roku jest jedyną polską firmą posiadającą akredytację ICANN, rejestrującą domeny globalne bez pośredników – tłumaczy Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl. Krakowska spółka jest także największym partnerem polskiego rejestru NASK oraz największym polskim i 7. na świecie partnerem EURid – organizacji odpowiedzialnej za rejestrację domen .eu.
Niemiecki rejestr jest jednym z największych na świecie, za pośrednictwem DENIC zarejestrowane jest prawie 16,3 miliona domen. Organizacja została założona w 1996 roku, a jej siedziba znajduje się we Frankfurcie nad Menem. DENIC współpracuje z prawie 300 firmami na całym świecie. Do tego grona dołączyła właśnie polska spółka NetArt Registrar, dzięki której klienci nazwa.pl będą mogli zakupić domenę .de bezpośrednio u polskiego dostawcy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim