Nowe technologie w służbie laboratoriom! Konferencja „LabTech - przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach” już 6 i 7 marca.

Konferencja „LabTech - przyszłość w zarządzaniu jakością w laboratoriach” odbędzie się w dwóch miastach Polski – 6 marca w Warszawie w siedzibie Startberry przy ul. Grochowskiej 306/308 oraz 7 marca w Białymstoku w Centrum Konferencyjno-Coworkingowym SoftwareHut przy ul. Sienkiewicza 112. Warto dodać, że konferencja w Białymstoku będzie koncentrowała się na wyzwaniach w laboratoriach z branży spożywczej. Partnerem wydarzenia jest Microsoft, który pokaże najnowsze technologie, które mogą być zastosowane w laboratoriach przyszłości. Rejestracja na konferencję jest bezpłatna. Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony www.solution4labs.com/pl/konferencja-labtech/ do 25 lutego.

Tematyka konferencji w głównej mierze skupi się na możliwościach i zaletach innowacyjnych rozwiązań IT, w tym na Laboratory Information Management Systems (LIMS) – systemach wspierających laboratoria. Eksperci przybliżą zgromadzonym gościom zalety oprogramowania SampleManager LIMS™ oraz LES i SDMS. Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie regulacji prawnych, jak również kwestie integralności, zgodności i bezpieczeństwa danych w laboratoriach. Natomiast specjaliści z PwC opowiedzą o możliwościach finasowania tych innowacyjnych rozwiązań w Polsce. Nie lada gratką dla gości będzie też możliwość osobistego przetestowania gogli AR – HoloLens, firmy Microsoft i sprawdzenia, jak można je wykorzystać w warunkach laboratoryjnych.

 

 

- Konferencja adresowana jest do firm, specjalistów i osób pracujących na co dzień w laboratoriach. Chcemy podzielić się z naszymi gośćmi nie tylko bogatym doświadczeniem z wdrożeń w sektorze LabTech – systemów LIMS w laboratoriach na całym świecie. Chcemy również pokazać, jakie olbrzymie możliwości dają nowe technologie i że otwarcie się na innowacyjne rozwiązania w laboratoriach przynosi realne korzyści – mamy na to dowody, w postaci statystyk zebranych przez naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej konferencji  – komentuje Paweł Gawkowski, Chief Operating Officer Soultion4Labs, spółki z Grupy Kapitałowej TenderHut, zajmującej się wdrażaniem systemów do zarządzania laboratoriami LIMS.

Organizatorami konferencji są Solution4Labs oraz Thermo Fisher Scientific™. Solution4Labs to polska spółka należąca go Grupy Kapitałowej TenderHut, świadcząca usługi implementacji oraz dostosowywania systemów klasy LIMS do specyficznych potrzeb laboratorium. Specjalizuje się w tworzeniu na zamówienie modułów zintegrowanych z systemami LIMS czołowych dostawców i dopasowywanie ich do specyficznych potrzeb klienta. Thermo Fisher Scientific™ jest czołowym dostawcą sprzętu laboratoryjnego oraz producentem oprogramowania laboratoryjnego, generującym przychody w wysokości 20 mld dolarów i zatrudniającym ponad 70 000 pracowników w 50 krajach na całym świecie. Więcej szczegółów na temat konferencji dostępnych jest na stronie https://www.solution4labs.com/pl/konferencja-labtech/.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął dwumiesięcznik LAB oraz portal Labportal.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim