Nowy Nexus na rynku

Wygląda na to, że to koreański LG kolejny raz będzie odpowiedzialny za produkcję nowego smartfona od Google. Tak wynika z wideo, które przedstawia odsłonięcie figury nowego Androida 4.4.
Akcja ma miejsce przed siedzibą Google i na nagraniu widzimy jak jeden z pracowników robi zdjęcia urządzeniem, które nie wygląda jak żaden inny poprzedni Nexus.
Dodatkowo na stronie Federalnej Komisji Łączności można przeczytać interesujące informacje o nowym modelu LG D820. Jego specyfikacja przedstawia się następująco: procesor Qualcomm Snapdragon 800, 5-calowy wyświetlacz oraz obsługa łączności, WiFi, 4G/LTE i NFC. 


Nowy Nexus LG

Prognozowane wymiary nowego modelu to 131.9mm wysokości i 68.2mm szerokości. Co ciekawe poprzednie generacje Nexusów są mniejsze niż te wymiary. To powoduje pewne wątpliwości, czy aby na pewno jest to ten sam model co na nagraniu. Jeśli chodzi o baterię, będzie ona wbudowana i całkiem spora, o pojemności 2300mAh, ładowana indukcyjnie (w standardzie Q1). Poprzedni model Nexusa z numerkiem 4, miał premierę 13 listopada 2012 r.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim