Zakup biletów PKP Intercity na trzech platformach mobilnych

Prosty sposób zakupu biletu
Korzystając z aplikacji SkyCash można kupić bilet w dowolnym miejscu, nawet na 15 minut przed odjazdem pociągu. Wystarczy z poziomu ekranu głównego aplikacji wybrać ikonę IC PKP Intercity, a następnie wyszukać połączenie określając parametry np. liczbę biletów, rodzaj zniżki, klasę czy rodzaj wagonu. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci urządzenia, w zakładce „Kontrola Biletów”. Każdy bilet wyświetlony na ekranie, oprócz podstawowych danych podróżnego, takich jak imię i nazwisko, trasa przejazdu czy rodzaj oferty, zawiera również specjalny kod, przeznaczony do kontroli. Pasażer może okazać go konduktorowi nawet wtedy, gdy urządzanie nie ma dostępu do Internetu.

Polacy chętniej dokonują transakcji mobilnych. Obserwujemy, że bilety na pociągi PKP Intercity, dostępne w ramach aplikacji cieszą się również coraz większym zainteresowaniem – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.Zniżki i udogodnienia również na telefonie
Aplikacja SkyCash posiada opcję wystawienia faktury VAT. Dokument wysyłany jest w formacie PDF na adres e-mail użytkownika. SkyCash umożliwia również szybką i wygodną opcję zwrotu biletu. Wszystko odbywa się online, bez konieczności udawania się do kasy. Zaletą aplikacji jest też możliwość dokonania zakupu z 30-dniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu pasażer może skorzystać np. z oferty Wcześniej, dającej nawet 30-procentowy rabat, czy oferty Superpromo, pozwalającej zapłacić 49 zł za przejazd pociągami EIP oraz EIC.
Instalacja aplikacji
Bezpłatną aplikację można pobrać wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com, wysyłając pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego) lub korzystając z dedykowanego sklepu z aplikacjami. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim