Znana polska firma Unitra wróciła na rynek

Podczas oficjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 22 maja w Warszawie, firma K-Consult zaprezentowała nowy projekt - Zrzeszenie Unitra, które skupia polskich producentów osprzętu technicznego i akcesoriów elektronicznych.
Ponadto firma Unitra zaprezentowała trzy nowe produkty: słuchawki, wzmacniacz lampowy oraz uchwyty do telewizorów.
Firma Unitra poszukuje polskich producentów sprzętu elektronicznego, gdyż planuje rezygnację z produkcji w Chinach na rzecz rodzimej.
Obecnie w skład Zrzeszenia Unitra wchodzą dwie firmy: Lobo-Technik - producent mocowań do telewizorów marki Unitra oraz PhonoGraph - producent wzmacniacza lampowego Edward. Rozpoczęto także rozmowy dotyczące produkcji przedwzmacniacza gramofonowego z firmą PhonoGraph.


Trwają także wstępne poufne rozmowy dotyczące przyłączenia do Zrzeszenia kilku innych polskich producentów i rozpoczęcia produkcji m.in. obudowy głośnikowej (Diora Świdnica) oraz gramofonów (AdFontes). Podczas konferencji prasowej Firma K-Consult oficjalnie zaprosiła do współpracy producentów akcesoriów i sprzętu zainteresowanych ideą Zrzeszenia.
Unitra chce się całkowicie wycofać z produkcji w Chinach, obecnie trwają intensywne poszukiwania producentów słuchawek zapewniających odpowiedni stosunek jakości do ceny w Polsce.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2014 TelcoNet.pl

Projekt i wykonanie: Aplikacje internetowe - Entim